Moi klienci o mnie

plus-blue-dark

Moim celem jest, aby wspólna praca przekładała się na wzrost jakości życia moich klientów, niezależnie od tego czy pracujemy nad obszarem z życia zawodowego czy prywatnego. 

Na zakończenie proszę klientów o ich wrażenia, ocenę współpracy i jej efektów.

Ewa

Ola jest wyjątkowym coachem. Kiedy pierwszy raz rozmawiałam z Olą przez telefon pomyślałam – bardzo fajna, pozytywnie zakręcona osoba, ale czy będzie w stanie mi pomóc? Czy będę umiała szczerze pracować z obcą osobą? Okazała się osobą z ogromnym doświadczeniem zdobytym na różnych stanowiskach, szybko zdobyła moje zaufanie.

Czytaj więcej

Umiejętność zadawania pytań w sedno okazały się strzałem w dziesiątkę 😊

W różnych sytuacjach w pracy przywołuje sytuacje które miałam okazje z Olą przepracować.

Z pewnością praca z Ola pomoże zrealizować Wasze plany, marzenia 😊

Praca z Ola = Lepiej

Mateusz

Wystarczyło 5 spotkań z Olą, aby wypracować skuteczne metody, które owocują po dziś dzien. Myślę że najlepszym świadectwem będzie to że po niespełna 9 miesiącach mój zespół był najlepszy w banku i jest w czołówce po dziś dzień.

Joanna

Olę poznałam w dość trudnym okresie w moim życiu, w okresie zmian w życiu zawodowym. Potrzebowałam nowych emocji, innego spojrzenia na wyzwania. Uważałam, że ktoś, kto pracował w korporacji, będzie myślał tak jak ja, więc jego postrzeganie świata nie wniesie dla mnie niczego nowego. Lecz Ola wniosła zupełnie inne spojrzenie na moje wyzwania.

Czytaj więcej

Z jednej strony doskonale mnie rozumiała, z drugiej zaś patrzyła na mnie inaczej, nieszablonowo. Ola fantastycznie słucha. Potrafi między słowami wyłowić to, co niewypowiedziane, aczkolwiek niezmiernie ważne. Zadaje wnikliwe pytania, które trafiają w sedno, obnażają problem. Potrafi wyczuć nastrój i emocje klienta w sposób godny pozazdroszczenia. Jest świetnym fachowcem i wierzę gorąco, że nasze drogi zawodowe będą się nie raz krzyżować 🙂

Karolina

Ola jest niezwykle empatyczną osobą, wspaniała powierniczka, pełna energii prowadząc przez proces zmiany. Towarzyszyła mi w upadkach i wzlotach zawsze pełna zrozumienia i oddana w tym co robi. Zaraża energią i pozytywnym podejściem do życia. Specjalistka w każdym calu, ekspert od trudnych rozmów. Kobieta niezależna godna podziwu. Ja podziwiam i polecam.

Mariola

Kiedy życiowe moje zakręty – tam moje wsparcie i mentor psychiczny Ola.
Kiedy zawodowe problemy, kiedy potrzeba kreatywnego spojrzenia na problem – tam Ola.
Nie daje rozwiązań, lecz poszukuje ich we mnie. To Oli najcenniejsza cecha wrodzona, a następnie podparta wiedzą naukową. Dziękuję, że mogę korzystać z Twoich umiejętności i kompetencji.

Kasia

Ola robi coś fenomenalnego!
Każda, nawet krótka rozmowa z nią sprawia, że chce się człowiekowi działać i budować wszystko na nowo.
Dziękuję za poświęcony czas i ukierunkowywanie moich działań i decyzji.
Gratuluję empatii i profesjonalizmu!

Ania

Spotkania z Olą bardzo dużo wniosły i zmieniły w moim podejściu do pracy na stanowisku menagera. Zdecydowanie była to zmiana na lepsze. Zmiana, która mnie rozwinęła nie tylko zawodowo, ale i prywatnie, pozwoliła mi rozwinąć skrzydła i która spowodowała, że uwierzyłam w siebie. Zmiana, która uświadomiła mi, że komunikacja i słuchanie ludzi są kluczem, który otwiera wiele drzwi, zmienia perspektywę.

Czytaj więcej

To jest tego rodzaju doświadczenie które zmienia poczwarkę w motyla. I to ty w konsekwencji będziesz tym motylem a Ola aniołem stróżem Twojego sukcesu. Będzie w cudowny sposób, jeśli się temu podasz wyciągać na światło dzienne Twoje najlepsze cechy i lekko popchnie w odpowiednim kierunku jeśli zbłądzisz.
Miałam wielkie szczęście, że wzięła mnie pod swoje skrzydła. Życzę każdemu takiego wsparcia na swojej drodze do celu/sukcesu.
Uwielbiam jej porównania. Zawsze celne i działające na wyobraźnię.

Asia

Kiedy w firmie zaproponowano mi udział w procesie business coachingu, pomyślałam – w końcu!
Zawsze ciekawiła mnie taka forma współpracy, było to dla mnie ogromne wyróżnienie i bardzo mocno wpłynęło na poziom moich kompetencji.

Czytaj więcej

Praca z Tobą pozwala spojrzeć na zarządzanie poprzez pryzmat rozwoju, motywowania, a nie tylko rozliczania.

Wg mnie bardzo ważna jest dwutorowość – ja zarządzam poprzez rozliczanie, ale ja też zarządzam poprzez motywowanie i coaching. Ale też sama potrzebuję motywowania i coachingu.

Czy taka praca przekłada się na wynik? Oczywiście, że tak, tylko ten wynik jest osiągany bardziej świadomie, z większą jakością.

W codziennej gonitwie za cyframi musi być miejsce na refleksję, zmiany, analizę, trudne decyzje, sukcesy i porażki i właśnie dzięki Tobie ten czas był.

Twoja otwartość pozwoliła mi poznać różne perspektywy pracy Dyrektora, a także rozszerzyć swoje kontakty, poznać nowych dyrektorów, z innych regionów i z nimi porozmawiać.

Dziękuję Ci za ODWAGĘ, którą we mnie zaszczepiłaś, korzystam z tego do dziś.

Ewa

Projekt business coachingu prowadzony przez Ciebie jest to pierwszy taki fantastyczny projekt w którym mam okazję uczestniczyć.

Dlaczego fantastyczny? Ponieważ, Ola, to zasługa tak naprawdę Twojej osoby, mega energii, która w tym przypadku jest zaraźliwa. Ogromnego doświadczenia, pokazania potrzeb ludzi, z którymi współpracujemy z ich perspektyw.

Czytaj więcej

Jestem osobą krytyczną wobec siebie z celami, które chcę osiągnąć. Jednak to sesje z Tobą pokazały mi drogi, których nie brałam pod uwagę, pokazały elementy, które są niezmiernie ważne dla moich doradczyń, które w natłoku sprzedaży schodziły na boczny tor.Dziś jestem w trakcie zmian, o którym rozmawiałyśmy na sesjach które dały już pierwsze wymierne efekty zarówno mi jak i moim dziewczynom. Podczas naszej pracy z przełożonym czy doradcami zawsze pojawia się cyfra, efektywność, sprzedaż. Jednak praca z moim coachem w następstwie tych wszystkich ustaleń ma właśnie to dać. Sprzedaż, jakość, rozwój zarówno dla mnie jak i dla moich dziewczyn.

Wymiana praktyk i dzielenie się swoją wiedzą z dyrektorami z innych regionów jest przez Ciebie naturalnie pobudzana i staje się oczywistością dla osób pracujących z Tobą.

Anonimowość i poufność tego projektu, pozwoliła mi na otwartość, swobodę. Na twoich sesjach do wniosków dochodzę sama i rozwijam je później w trakcie pracy z moimi ludźmi.

Paweł

Na wstępie chciałem bardzo podziękować za wspólną prace w ramach business coachingu. Sama idea coachingu jest strzałem w dziesiątkę patrząc na obecne i przyszłe potrzeby rozwojowe menadżerów.

Czytaj więcej

Ze swojej strony mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że proces dał mi:

 • swobodę w artykułowaniu swoich potrzeb względem zdobywania nowych kompetencji,
 • możliwość rozwoju nowych umiejętności, które z powodzeniem wykorzystuję w swojej codziennej pracy,
 • szersze spojrzenie na problemy biznesowe banku oraz przestrzeń na zmianę mentalności związanej z kulturą pracy,
 • szansę na rozmowę z osobą bezstronną, która nie oceniała, nie krytykowała, nie dawała złotych rad – była, aby wysłuchać i porozmawiać o wyzwaniach, które jestem gotowy podjąć nie mając wcześniej takiej wiedzy o sobie,
 • zdobyć wewnętrzną motywację do dalszej owocnej pracy, zwracając uwagę na potrzeby swoje oraz pracodawcy,
 • możliwość rozwiązania sytuacji trudnych, które otaczały moją codzienną rzeczywistość zawodową,
 • chęci to podnoszenia swoich kwalifikacji i mierzenia się ze swoimi słabościami w pracy menadżera,
 • odpowiedź na wiele kluczowych pytań związanych z samorozwojem,
 • wzrost kompetencji miękkich, które bezpośrednio wpływają na codzienną pracę oraz wyniki sprzedażowe.

W całej idei ważne było:

 • aby słuchać i wcielać w życie założenia które ustaliliśmy podczas naszych spotkań,
 • aby dzielić się nabytą wiedzą z członkami zespołu,
 • aby nie zmarnować żadnego przepracowanego dnia,
 • aby wykonać założenia programowe i cel spotkań – rozwój moich kompetencji,
 • aby systematycznie przekładać zdobytą wiedzę na wyniki firmy oraz rozwój podległego zespołu,
 • aby wierzyć w sukces i powodzenie projektu.

Uważam, że coaching przeprowadzany przez osobę inną niż bezpośredni przełożony niesie za sobą bardzo dużo wartości dodanych.
Dzięki temu manager ma możliwość głębiej i bardziej szczerze porozmawiać o swoich lukach kompetencyjnych.
Przy tym wszystkim ma gwarancję poufności, bez stronniczości oraz szczerej chęci pomocy w rozwoju ze strony coacha.
Wszystkim nowym managerom którzy wejdą do Twojego projektu już teraz zazdroszczę.

Anna

Sesje w trakcie których pracowałam nad doskonaleniem warsztatu managera miały wpływ na zmianę mojego podejścia do ludzi, do pracy i do zarządzania zespolem.
Zmieniłam perspektywę i styl pracy czego efektem jest zwiększenie poziomu realizacji celów mojego zespołu o ok 35%.
Jak?

Czytaj więcej

Skupiając się na pracownikach, na ich potrzebach, słuchając ich i ucząc komunikacji.
Świadomie pracowałam z ludźmi nad doskonaleniem ich umiejetności sprzedażowych, oraz efektywnością ich działań.
Systematyczna wspólna praca, prowadzenie spotkań, ćwiczenia oraz bieżące udzielanie informacji zwrotnej zmieniły mój zespół. Zmieniłam również organizacje czasu pracy aby moi ludzie mogli lepiej planować swój dzień i nim zarządzać tak by podjąć  jak najwięcej aktywności. Zaczęłam lepiej delegować zadania dzięki czemu skutecznie dzieliłam się odpowiedzialnością z podwładnymi, a równocześnie uwolnilam czas na pracę z nimi, a nie za nich.
I najważniejsze – motywacja. Zaszczepienie w ludziach chęci dążenia do wspólnego celu poprzez pracę zespołową dające im poczucie bezpieczeństwa i wsparcia. Bo na wymianę praktyk nie trzeba jeździć do innego oddziału. My też mamy u siebie wspaniałych ludzi, a każdy z nich ma inną supermoc na którą zawsze możemy liczyć.

Joanna

Przede wszystkim Olu, Twoim ogromnym atutem jest łatwość nawiązywania kontaktów, otwartość i elastyczność. Pamiętam naszą rozmowę, gdzie pytałaś, która godz. mi pasuje na rozmowę no i ta moja 8 rano, która ku mojemu zaskoczeniu wcale Cię nie przeraziła:)

Czytaj więcej

Swoboda rozmowy jaką w ten sposób mi zapewniłaś dostosowując się do preferowanych przeze mnie godzin, spowodowała, że rozmowy nasze mogły być rozwojowe – nie musiałam mówić szeptem, nikt nam nie przerywał – to ogromny plus, bo w trakcie sesji takie przerywniki niestety wybijają z właściwego toku myślenia. Co ważne – podążałaś za moim tokiem myślenia i działania, dzięki czemu mogłam zagłębić się w analizowanym problemie, a Twoje metafory, przykłady z życia wzięte pozwalały spojrzeć z innej perspektywy i znaleźć rozwiązanie.

Najważniejsze, właściwie przełomowe dla mnie w dotychczasowej pracy z Tobą było rozwiązanie testu mocnych stron, jego analiza i ćwiczenia które zasugerowałaś do wykonania. Korzystam z tego na co dzień, jest to mega narzędzie, które otworzyło mi bardzo wiele nowych perspektyw, dało nowe spojrzenie na wiele spraw.
Co bardzo ważne – nasze rozmowy przyczyniły się do tego, że odważyłam się na wsparcie moich koleżanek dyrektorek placówek w ich problemach – tak typowo coachingowo:) Jak wiesz w moich celach talentowych postawiłam za cel rozwój w kierunku business coacha i dzięki naszym rozmowom bardzo się w tym zakresie rozwinęłam i bardzo dużo nauczyłam. Przykłady, które niejednokrotnie przytaczałaś, wykorzystywałam później w rozmowach z innymi osobami.

I to również zróżnicowałam w przyszłości formę – bardziej mentoringowo i właśnie z takimi przykładami do osób z krótkim stażem, nie znających procesu coachingowego, a bardziej formułą typowego coachingu dla osób bardziej doświadczonych.

Reasumując – dziękuję Ci bardzo za Twój wkład w mój rozwój:) Mam nadzieję, że wkrótce będziemy mogły kontynuować nasze sesje:)

Mateusz

Na wstępie bardzo dziękuję za możliwość wspólnej pracy. Przyznam szczerze, że po pierwszej sesji miałem mieszane uczucia co do dalszej współpracy. Im dalej tym lepiej 🙂

Osobiście jestem bardzo zadowolony z udziału w sesjach.

Co było dla mnie kluczowe?

Czytaj więcej

Twoja wiedza, postawa i zaangażowanie: widziałem jak bardzo zależy Ci, aby to, co wiesz, przekazać. W dodatku wszystkie przykłady, którymi się posługiwałaś były mi pomocne. Obszary które omawialiśmy w 80% były trafne i zgodne z moimi potrzebami, zaś zaproponowane narzędzia, analizy wdrożyłem lub jestem w trakcie ich wdrażania.
Kluczowym aspektem również było pokazanie analizy moich doradców, delikatnie z innej perspektywy, dostrzeżenie tego, co czasem w ferworze walki po prostu nie dostrzegamy lub niestety nie chcemy dostrzec.

Masz znakomitą umiejętność budowania relacji i zaufania, jednocześnie miękkie przechodzenie z tematu na temat – bardzo mi to zaimponowało.

Fajnie również pokazałaś mi jak ważny jest uśmiech, niby to wiem, ale … 🙂

Podsumowując, Ola, bardzo jestem zadowolony, naprawdę pomogłaś mi spojrzeć na moją pracę trochę z innej perspektywy. Dziękuję i liczę, że ten proces w organizacji nadal będzie funkcjonował, a Ty będziesz go tworzyć. Ja w po naszych sesjach miałem zdecydowanie lepszą efektywność i lepsze samopoczucie.

 

Dorota

Kiedy otrzymaliśmy informację o możliwości zgłoszenia się na indywidualny coaching biznesowy nie wahałam się ani chwili, aby wysłać zgłoszenie. Wiedziałam, że to nie tylko doskonałe uzupełnienie programu, w którym uczestniczę, ale przede wszystkim OKAZJA do wyznaczenia sobie własnych celów rozwojowych i uczestnictwa w „szkoleniu”, których do tej pory dla managerów w naszym banku było brak.

Czytaj więcej

Nie miałam też żadnych wątpliwości, co do wyboru Coacha, bo wiedziałam, że:

 • masz ogromne doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
 • znasz doskonale specyfikę naszej pracy,
 • wiesz, z jakimi problemami się borykamy, w ciągle zmieniającej się wewnętrznej i zewnętrznej rzeczywistości,
 • zarażasz optymizmem i jesteś źródłem energii,
 • wskażesz mi kierunek do realizacji mojego celu – BYCIA PRZYWÓDCĄ.

Praca z Tobą przez te kilka miesięcy była dla mnie ogromną przyjemnością. Wszystkie jej etapy są dla mnie wartością dodaną, którą mogę wykorzystywać w swojej pracy zawodowej. To, co dla mnie było ważne, to wstępna diagnoza sytuacji, punktu wyjścia, w którym się znajduję. Pozwoliłaś mi rozwijać się zgodnie z preferowanym przeze mnie stylem zarządzania, charakterem i osobowością.

Dzięki naszym spotkaniom i zadaniom, które realizowałam, wypracowałam i wciąż doskonalę metody pracy, które mogę elastycznie dostosowywać do pojawiających się zmian i problemów. Wiem, na jakie pytania powinnam sobie odpowiedzieć wprowadzając określone rozwiązanie, wiem kiedy mam wprowadzić korekty, aby było ono jeszcze bardziej efektywne.

Praca w trakcie kolejnych sesji uzmysłowiła mi, że bycie skutecznym przywódcą to proces ciągły, którego istotnym elementem jest rozwijanie ludzi poprzez pracę „na intencjach”, wzmacnianie ich i swoich mocnych stron, wzmacnianie zespołu osiąganymi sukcesami, które dają im poczucie bezpieczeństwa, jak również budują ich poczucie wartości i świadome uczestnictwo w biznesie. Dzięki naszej współpracy uzmysłowiłam sobie również, jak ważne dla mnie jest wypracowanie rozwiązań, które powinny być spójne, ale nie muszą być identyczne w przypadku zarządzania dwoma zespołami o różnych przyzwyczajeniach, nawykach i potrzebach. Pokazałaś mi, że aby być skutecznym przywódcą muszę:

 1. wierzyć w chęć i pasje moich ludzi
 2. budować autorytet
 3. ciągle pracować nad świadomością samej siebie i kierunku, w którym podążam
 4. włączyć inspirację nie motywację
 5. działać tak, aby moi doradcy czuli się gospodarzami a nie gośćmi w biznesie
 6. umieć przyznać się do porażki czy wziąć na siebie jej ciężar, a sukcesy przypisywać ludziom, z którymi pracuję.

Olu, zauważyłam również, że w miarę budowania między nami zaufania, inspirowałaś mnie do rozwoju nie tylko zgodnie z polityką mojego bezpośredniego przełożonego, ale również strategią zarządzających naszą firmą. Robiłaś to jednak tak, aby moje cele dalej były moimi celami, ale wpisywały w budowanie kultury informacji zwrotnej w podległych mi placówkach. Dzięki Twojemu doświadczeniu, świetnym przykładom z literatury mogłam łączyć elementy pracy, wypływające z mojego stylu zarządzania, z elementami strategii naszej firmy, tak aby stały się naturalną podstawą funkcjonowania moich zespołów, umiejętnie dopasowywaną do sytuacji, oczekiwanych efektów, potrzeb i stylu pracy doradców.

Nie mogę pominąć faktu, że dzięki temu procesowi w końcu poczułam się ważna, ponieważ to Ty do mnie przyjeżdżałaś, a nie ja musiałam gdzieś jechać, miałam Cię tylko dla siebie (szkolenia w grupie są mniej efektywne), zawsze mogłam do Ciebie zadzwonić z każdym pojawiającym się problemem i zawsze byłaś do tych spotkań MEGA PRZYGOTOWANA!!

Jeszcze raz dziękuję i chcę więcej tego typu projektów w tej organizacji z Tobą, jako coachem, prowadzącym!!!

Adam,

Bardzo czekamy na powtórkę Twoich spotkań z moimi Dyrektorami. Po pierwszych sesjach jak i późniejszej pracy z Dyrektorami od razu widać różnice. Zauważyłem także ich wielki entuzjazm, jeżeli chodzi o wasze sesje.

Czytaj więcej

Część Dyrektorów, chciała się spotykać przed pracą lub długo po pracy, aby tylko móc uczestniczyć w tych spotkaniach. Mi także osobiście udało się spojrzeć na nasze projekty w inny sposób – co także się udało w trakcie jednej sesji, na której omawialiśmy cele. Wielokrotnie do tej rozmowy wracamy w moim zespole, oczywiście do osób które, miały szczęście się załapać do tego projektu. Mam nadzieję na kolejne wspólne projekty, w takiej lub bardzo podobnej formule, ponieważ jest ona mocno chwalona przez uczestników, a co za tym idzie mam kolejnych chętnych na sesje z Tobą.

Z niecierpliwością moi DPB oraz ja czekamy na Twój przyjazd do nas.

Dyrektor Regionu

Marta,

Ola, serdeczne dzięki za wsparcie, jakie otrzymałam od Ciebie w tym roku.
Tak duże zaangażowanie, jakie właśnie Ty wykazywałaś nie zdarza się spotykać często.
Mam nadzieję, że będzie jeszcze okazja do współpracy w kolejnych projektach – czego życzę i Tobie i sobie.

Czytaj więcej

Dyrektor Regionu

 

Marek,

Chciałem Ci podziękować za wsparcie procesami business coachingu moich Dyrektorów. Dziękuję również, iż mimo obciążenia Twojego kalendarza procesami oficjalnymi znalazłaś również czas na spotkania z moim zespołem poza oficjalnym procesem.

Wsparcie Twoje przełożyło się na duże świadome zmiany postaw w moim zespole.

Czytaj więcej

Z niecierpliwością moi Dyrektorzy oraz ja czekamy na Twój przyjazd do nas i kolejne procesy coachingowe.

Dyrektor Regionu

 

Aleksandra

Tytułem podsumowania naszej dotychczasowej współpracy:

Po pierwsze, chciałam Ci jeszcze raz serdecznie podziękować za nasze dotychczasowe spotkania, które były dla mnie niezwykłym doświadczeniem po drugie przedstawić Ci moją perspektywę i to, co mi dała nasza dotychczasowa praca.

Czytaj więcej

Było to pierwsze spotkanie na którym mogłam podzielić się swoimi dotychczasowymi doświadczeniami, problemami i słabościami.

Co ważne, nie rozmawiałyśmy o wynikach tylko o tym jak krok po kroku dochodziłyśmy do sukcesów, mówiłyśmy o porażkach – co mi pomogło, a co trzeba wzmocnić, żeby było jeszcze lepiej i przekładało się na moją i zespołu efektywną pracę.

Zaangażowanie i nastawienie do tego procesu z Twojej strony dało się odczuć podczas każdej rozmowy i spotkania.

Nie było też czystej teorii, planu sensu stricte – z koniecznością jego odhaczenia jako zrobione. Ludzkie podejście i pokazanie, że ktoś był w podobnej sytuacji, jeszcze bardziej utwierdzały mnie w przekonaniu, że to ma swój cel.

Wiem, że nie każdy człowiek chce dzielić się swoimi słabościami, albo przyznać się, że potrzebuje pomocy, tym bardziej jeśli jest się na początku swojej kariery. W życiu i w pracy jesteśmy nastawieni na ciągłe zmiany i uważam, że nawet doświadczeni managerowie potrzebują pomocy, wsparcia.

Taka pomoc jest niezwykle ważna dla osób chcących osiągać sukcesy i dalej się rozwijać.

A już tym bardziej jeśli na takim stanowisku jest osoba taka osoba taka, jak Ty.

Potrafisz zarazić człowieka swoim optymizmem i otworzyć oczy na różne tematy, a tym samym wzmocnić wiarę w siebie.

Bartłomiej

Serdecznie dziękuje Olu za sesje z Tobą. Każde nasze spotkanie było ogromną dawką pozytywnych doświadczeń przekazanych przez Ciebie w sposób, który ja „kupowałem”. Wiedziałaś jakim językiem i zwrotami do mnie trafić.

Czytaj więcej

Na każdą sesję czekałem ze zniecierpliwieniem, ponieważ wiedziałem, że Twój czas jest tylko dla mnie, co zapewniało mi komfort rozmowy o wszystkich trudnościach zarządzania zespołem, ale i również zarządzaniem samym sobą.

Po każdej sesji miałem ogromną motywację do realizowania własnych wypracowanych z Tobą ustaleń, które systematycznie wdrażam.

Za ten czas, za pozytywne nastawienie jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Basia

Olu, bardzo dziękuję Ci za dotychczasową pracę. Forma tego procesu, która była poufna, w sposób komfortowy pozwalała nam na fantastyczną pracę nad podnoszeniem naszych kompetencji. Manager uczy się całe życie.

Czytaj więcej

Dla mnie ważna była praca coachingowa z moimi zespołem, nie tylko w placówce, ale również budowanie naszych relacji w regionie.

Jestem bardzo zadowolona z efektów i z pracy z Tobą osobiście.

Najważniejsza dla nas managerów jest efektywność naszych ludzi i to jest to za co Ci dziękuję.

Anna

Bez owijania w bawełnę – cieszę się, że Cię mam! Że jesteś dla mnie wsparciem, stoisz za mną jak anioł stróż, nie oceniasz.

Potrzebuję naszych rozmów, Twojego wsparcia, ponieważ jeszcze nie skończyłam – chcę się dalej rozwijać.

Czytaj więcej

Na początku swojej przygody na stanowisku Dyrektora Placówki Bankowej, dowiedziałam się o sesjach coachingu biznesowego i pomyślałam – O.. to coś dla mnie! Muszę się zgłosić. Z kolei jak dowiedziałam się, że zostałam zakwalifikowana, pomyślałam -wygrałam na loterii.

Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo było mi to potrzebne. Jako młody manager, mimo dobrych chęci, ogromnego wsparcia mojego Szefa oraz koleżanek Dyrektorek – nie raz czułam się zagubiona i po prostu „bez spiny” potrzebowałam z kimś porozmawiać, zapytać o radę. Teoria, którą otrzymałam na szkoleniach, mimo, że bardzo cenna, jednak dalej była teorią, której jeśli się nie wdraża, to się zapomina. Poza tym, nie miałam pewności czy dobrze zinterpretowałam to, co przeczytałam.

Okazałaś się KIMŚ dla mnie fantastycznym. Dawałaś świetne przykład z życia, nie rozmawiałyśmy tabelkami i szablonami, otrzymywałam od Ciebie konkretne zrozumiałe dla mnie przykłady, którymi mogłam się później posługiwać, wzorować się, a nawet takie które dawały mi nadzieję – że nie jestem sama i moje „pracowe problemy” nie były (jak mi się wydawało) jedyne na świecie, oryginalne – bo przecież nikt przede mną tego nie doświadczył (bzdura!).

Dzięki naszym sesjom/rozmowom podjęłam decyzje, rozwiązałam konflikty z czego mogę być dumna. Ale z pewnością, gdyby nie Ty, nie przeanalizowałabym ich pod każdym możliwym kątem, nie spojrzała na wszystko z szerszej perspektywy i obawiam się, że moje decyzje nie byłyby tak trafne.

Motywowałaś mnie – pewnie o tym nie wiedząc. Niejednokrotnie poszłabym „na skróty”, ale nie mogłam, bo postawiłaś mi zadanie i wiedziałam, że mnie z niego „rozliczysz” – musiałam=chciałam do niego przysiąść, przeanalizować, poświęcić czas. I za to Ci tu teraz chcę podziękować!

Grzegorz

Na wstępnie tej informacji chciałbym podziękować za to, że mogę uczestniczyć w tym procesie coachingu i to w jednej z pierwszych edycji. Możliwość uczestniczenia w tej inicjatywie była dla mnie o tyle cenniejsza, że sesje pozwoliły mi bardziej zrozumieć zindywidualizowane potrzeby doradców.

Czytaj więcej

Z mojego punktu widzenia – managera od 6 lat – proces jest szczególnie wartościowy, bo ma charakter indywidualny i spersonalizowany, a to pozwala w sposób komfortowy pracować nad problemami każdego z członków mojego oddziału oddzielnie. W efekcie sesji rozłożonych w czasie mogłem rozwiązania wypracowane z kontakcie z coachem zastosować w praktyce, a następnie na kolejnych sesjach omówić efekty wprowadzanych rozwiązań – to szczególnie cenne gdyż daje mi poczucie że nie jestem pozostawiony często z trudną zmianą jaka wprowadzałem.

W efekcie zmian wypracowanych w tym procesie bazujących na ustandaryzowanej, ale jednak indywidualnej pracy z Doradcami zwiększyła się jego skuteczność szczególnie w działaniach nastawionych na pracę zespołową znalazło to odzwierciedlenie w wygranym konkursie na poziomie regionu.

Cały proces zdecydowanie pomógł mi również znaleźć w sobie nowe pokłady motywacji do pracy nad największymi rezerwami jakie posiadam i następnie ograniczać ich wpływ na codzienną pracę.

Daria

Współpraca z Tobą dla mnie była przyjemnością.

Uważam, że rozwinęłam się w obszarach nad którymi pracowałyśmy. Nasze spotkania rozpoczęły się w idealnym dla mnie momencie i bardzo mi pomogłaś.
Jesteś osobą, której mogłam od razu zaufać i to pomogło mi się otworzyć i szybko rozpocząć pracę nad kompetencjami.

Czytaj więcej

Niezwykle cenny dla mnie był kontakt z Tobą również poza sesjami. Dzięki czemu ten czas efektywnie wykorzystywałam na praktykę, wnioski i materiał do dalszej pracy.

Doceniam również Twoją elastyczność, ciepło i szczerze odczuwane wsparcie.

Cenne było dla mnie Twoje doświadczenie, często pomogłaś mi spojrzeć na sytuację z innej perspektywy.

Planuję dalszą współpracę z Tobą, bo nasze sesje są dla mnie bardzo motywujące, wspierające i pomagają przezwyciężyć pojawiające się trudności.

Katarzyna

Jestem bardzo zadowolona, z uczestnictwa w procesie business coachingu prowadzonym przez ciebie Olu.

Zdecydowałam się na ten krok, aby zajrzeć w głąb własnego „ja”, odkryć siebie i obszary swoich możliwości.

Czytaj więcej

Jestem przekonana, że metoda pracy została dobrana indywidualnie, aby uzyskać jak najlepszą efektywność. Każdy z nas jest inny, myśli inaczej, dlatego też potrzebuje odpowiedniego podejścia – ja je otrzymałam.

Sesje pomogły mi odkryć i rozwinąć moje mocne strony, poznać samą siebie, być bardziej skuteczną i efektywną. Znalazłam w sobie siłę i energię, potrafię lepiej określać cele i skuteczniej skupiać wszystkie siły na ich realizacji. Ulepszyłam podejście do pracy, jeszcze lepiej planuję, analizuję, przyglądam się swoim ludziom, rozmawiam i skupiam się na rzeczach najważniejszych. Umacniając pozytywne wartości, rozwinęłam swój potencjał, czuję, że moja praca jest bardziej efektywna.

Dziś w biznesie ludzie konkurują ze sobą kulturą osobistą, zdolnościami przywódczymi, umiejętnościami budowania zaufania, ja wiem, że w biznesie liczy się człowiek –bez niego nie ma sukcesów. Z większą świadomością i odwagą poprawiłam współpracę w zespole, zbudowałam atmosferę współdziałania i transparentnej komunikacji. Za wszelka, cenę szukam skutecznych rozwiązań.

Inicjuje, współpracuję, dostarczam, oraz dzielę się zdobytymi kompetencjami i doświadczeniem z innymi.
Aktywne słuchanie pozwoliło mi szukać i znaleźć odpowiedzi na trapiące pytania, znam swoje atuty, wartości jak i rezerwy.

Bardzo, bardzo dziękuję i czekam na kolejne tak wspaniałe projekty.

Bartłomiej

Tego potrzebowałem. Wiesz, że jestem indywidualistą i takich indywidualnych rozmów potrzebowałem. Pozostaje mi Ciebie nie zawieść i wdrażać to wszystko co zyskałem.
Szkoda, że nie nagrywaliśmy naszych sesji. Mógłbym teraz sobie odsłuchiwać…
Dzięki.

Asia

W nawiązaniu do naszych wcześniejszych rozmów chciałam Ci jeszcze raz serdecznie podziękować za Twoje wsparcie.

Czytaj więcej

W momencie rozpoczęcia naszej współpracy przechodziłam bardzo ciężki czas z uwagi na problemy kadrowe, a proces coachingu dał mi ogromne wzmocnienie w procesie zmian jakie przechodził mój zespół. Dzięki naszym spotkaniom i Twoim wsparciu w umacnianiu moich mocnych stron oraz kompetencji, mogłam nadal wytrwale pracować w zgodzie ze swoimi standardami i wartościami.

Wspólne doskonalenie „pracy z kalendarzem”, metody systematyki pracy z doradcami, poszukiwanie sposobów nauczenia doradców zarządzania czasem, pobudzenia ich do efektywnego podejmowania aktywności sprzedażowych i brania odpowiedzialności za efekty tych aktywności, to działania za które jestem bardzo wdzięczna, gdyż bardzo wzmocniły nie tylko mnie, ale też moje doradczynie.

Przeanalizowałyśmy kompetencje i potrzeby rozwojowe moich doradców po to, by dobrać najskuteczniejsze i najbardziej adekwatne metody zarządzania, wspierania, motywowania i kontroli.

Dodatkowo, promując kulturę informacji zwrotnej zgodnie z inicjatywą Zarządzających zbudowałam nowy spójny, zaangażowany i efektywny zespół. Na bieżąco wykorzystywałam okazje do dzielenia się najlepszymi praktykami na poziomie regionu, przez co zwiększałam swój wpływ na wynik regionu i banku.

Każdego dnia poszukiwałam przestrzeni do systematycznego, efektywnego i naturalnego wdrażania elementów strategii w mojej pracy oraz podległego zespołu.
Jestem wdzięczna za wszystkie wskazówki, które od Ciebie dostałam.

Olu, praca z Tobą była ogromną przyjemnością i wdzięczna jestem mojemu Szefowi za to, ze mnie wytypował.

Porozmawiajmy!
Razem możemy więcej i lepiej!