O mnie

plus-green

Ola Rzyczniak
Coachmentor, Trener

Absolwentka zarządzania i marketingu na Akademii Ekonomicznej w Krakowie i certyfikowany coach w Akademi WSB. Jest praktykiem – swoje doświadczenie zdobywała w strukturach sprzedażowych w korporacjach sektora finansowego, a wiedzę na temat pracy z ludźmi zbierała zarządzając zespołami przez ponad 20 lat. Przez te lata, będąc odpowiedzialna również za coaching i rozwój podległych pracowników, była wielokrotnie nagradzana za budowę efektywnych zespołów sprzedażowych, wyniki sprzedażowe i finansowe podległych zespołów, jak i jakość obsługi klienta. Jej doświadczenia obejmują zarówno budowanie organizacji i zespołów od zera, optymalizacji sprzedaży dojrzałych zespołów, jak i zarządzanie w zmianie.

plus-tangerine

Obecnie, wykorzystując całą swoją szeroką wiedzę praktyczną, wspiera osoby indywidualne w rozwoju osobistym, a zespoły i organizacje – w efektywnym zarządzaniu ludźmi i optymalizacji wyników sprzedażowych poprzez skuteczne budowanie relacji w zespołach i z klientem. Projektuje i prowadzi indywidualne oraz grupowe sesje coachmentoringowe. Pracuje z pasją i wiarą w wyzwalanie potencjału jednostek, zespołów oraz całych organizacji.

plus-pink-dark

Z pasją żegluje i prowadzi rejsy po morzach i oceanach, a więc również i w tej dziedzinie jej doświadczenie coachmentoringowe się bardzo przydaje. Żeglarze przeszkoleni przez Olę, dadzą sobie radę nawet w najtrudniejszych warunkach, np. zimą na Bałtyku 😊

plus-blue-dark

Prywatnie jest mężatką i matką dwójki nastolatków. Do rodziny należą również Mała, Kulka i Pieszczoch (zgadnijcie, które z nich to pies, a który kot…😊).

Porozmawiajmy!
Razem możemy więcej i lepiej!